Tamamlanan Projeler

Beykoz Konakları

Orman içerisinde, Av Köşkünün bulunduğu 100 hektarlık alanda ağaçlar kesilmeden inşa edilmiş 401 konaktan oluşmaktadır.

Kemer Rose Residence

2001 yılında inşaatına başlanan Kemer Rose Residence Istanbul Göktürk’ün ilk projelerindendir.26.000 M2’lik inşaat alanına sahip olan bu proje bölgenin gelişiminde büyük rol oynamıştır.Proje Kurmel Grubu’nun lüks konut tecrübesinin örneklerinden biridir.

Royal Park Residence

115000 m2 Arsa alanı üzerine konumlanmıştır. Ayrıca Projede 224 bağımsız bölüm bulunuyor.<br /> Kurtköy Formula 1 Yolu üzerinde yer alan Royal Park Residence, iki etaptan oluşuyor. İlk etabı Royal Flat daire ve Royal Villa'dan, ikinci etap ise Teras Evler'den oluşmaktadır.

Cityist Piyalepaşa

15.500 m²’lik inşaat alanı ile İstanbul’un en önemli tarihi değerlerinden olan ve belediye tarafından yeniden düzenlenen Piyalepaşa meydanının üzerinde hayat bulan Cityist Offices Piyalepaşa, işin farklı boyutunu sizlerle buluşturuyor

Kemer Corner

Tamamı orman manzaralı, çatı dubleksleri, bahçe katları ve normal katlar olmak üzere 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 89 daire ve 13 adet işyerinden oluşan projede yarı olimpik açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center gibi sosyal aktivitelere İlave olarak bodrum katta kapalı otopark ve dairelere ait depolar bulunmaktadır.

Q Bahçe Kurtköy

Q Bahçe Kurtköy projesi İstanbul Anadolu yakasında Pendik'e bağlı Kurtköy'de inşa ediliyor. 14 bin 468 metrekare alan üzerine yayılan Q Bahçe Kurtköy projesi toplam 98 adet konuttan meydana geliyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği projede 24 adet müstakil ev bulunuyor.

Doğa Ata Residence

Kurtköy TEM gişeleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 dakikalık mesafede bulunan projede, 159 araçlık yer altı ve 36 araçlık misafir otoparkı bulunuyor. Sitenin sosyal olanakları arasında 2 katlı sosyal tesis, kafeterya, fitness salonu, şelaleli yüzme havuzu, jakuzi havuz, çocuk oyun alanı, 24 saat güvenlik hizmeti yer alıyor.

Uzunal Konutları

Uzunal Konutları, 140 metrekare olan 3+1´lerden oluşuyor. 10 bin metrekare üzerine inşa edilen proje 5 blokta 9 ve 10 katlı 94 konuttan meydana geliyor.

Kent Plus Kurtköy

22.000 m2’lik alan üzerinde 4 blok ve 436 daireden oluşuyor.</p> <p>Mimarisinde uçak kanatlarından esinlenilen bloklarda, tüm bloklar diğerinin ışığını ve manzarasını kesmemesi için özel olarak tasarlandı. Özgün mimarisi ile Kentplus Newport, sakinlerine ferah, havadar ve modern bir yaşam alanı sunuyor.

Elegan Evler Kurtköy

Kurtköy Yenişehir'de, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 km, Okan Üniversitesi'ne 10 km, Sabancı Üniversitesi'ne 11 km, E-5'e 8,5 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'ne 27 km mesafede bulunan Elegan Evler, 2 blok, 5 tip, toplam 100 daireden oluşmaktadır.

Dumankaya Trend Ekstra

Kurtköy'de 110 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen Trend Ekstra'da 172 konuttan oluşuyor.

Corner Park Çekmeköy

Corner Park projesinde 76 metrekare ile 332 metrekare büyüklükleri arasında1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 normal daire ve çatı dubleksleri olamk üzere çok farklı seçeneklerde daire tipleri mevcuttur.

TOKİ Esenyurt